Hírek
2012. Február 17. 07:42, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
69 évesen felhagy a füvezéssel Paul McCartney
Igazi drogos hippinek vallotta magát a hatvanas években Paul McCartney, aki azonban nem tagadja: máig rendszeresen fogyasztott marihuánát. A lánya kedvéért most lemond erről.
Végre felelősségteljesen akarok viselkedni - mondja az egykori Beatles tag, aki a Rolling Stone magazinnak adott interjúban mesélt arról, milyen sokáig volt rabja a marihuánának. Igazából csak nyolcéves lánya, Beatrice kedvéért volt képes lemondani róla, mivel amúgy "piszok jó érzés volt pöfékelni?" Igaz, az nem derült ki, miért éppen most döntött úgy, hogy nem akar már rossz példát mutatni, és az sem egészen világos sok rajongójának, miért éppen Beatrice miatt hagyott fel McCartney a füvezéssel. Négy felnőtt gyereke van a sztárnak, és több unokája, akikkel rengeteg időt tölt.
Előző felesége, Heather Mills a botrányos válás során sokszor felhánytorgatta a zenésznek, hogy a kisgyerek mellett is naponta többször szívott. Ahogy akkor fogalmazott: Paul annyiszor gyújt rá egy marihuánás cigire, ahányszor egy átlagos angol teázik.
McCartney szerint most érett meg arra, hogy komoly felnőttként viselkedjen, és végre meghúzza a határt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:31, szerda | Bulvár
Csütörtökön kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm
Csütörtöktől kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm, amelynek werkfilmje szerdán 21 órakor debütál a közmédia Duna csatornáján.
2025. November 18. 07:24, kedd | Bulvár
Lajos Tamás: magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával
Magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával - mondta Lajos Tamás producer a Sárkányok Kabul felett című magyar film hétfői sajtónapján.
