Hírek
2012. Január 26. 19:05, csütörtök |
Helyi
Forrás: Celldömölki Önkéntes Tűzoltóság
A Celldömölki Önkéntes Tűzoltóság éves közgyűlése
Tisztelt Érdeklődő!
Tisztelettel meghívom a Celldömölki Önkéntes Tűzoltóság éves közgyűlésére.
A közgyűlés a Celldömölk, Városháza tér 1. szám alatti városháza épületében, 2012. február 3-án 17-órakor kerül lebonyolításra. A közgyűlés nyilvános.
Napirend:
1. Vezetőség beszámolója (szakmai és pénzügyi) a 2011-es évről
2. 2012. évi költségvetés tervezet elfogadása
3. Ellenőrző bizottsági beszámoló
4. 2011. évi közhasznúsági jelentés elfogadása
5. Tagfelvétel
6. Vezetőség választás
7. Egyebek
A közgyűlés határozatképtelensége esetén az ismételt közgyűlést 2012. február 3-án 18-órakor változatlan napirendi pontokkal, változatlan helyszínen tartjuk, mely az alapszabály alapján a jenlévők számától függetlenül határozatképes.
A közgyűlés dokumentumait elolvashatja tűzoltóságunk honlapján a cellituzoltok.cellkabel.hu címen, a közhasznú információk menüpont alatt, valamint nyomtatott formában a Celldömölk, Koptik Odó utca 8. szám alatti tűzoltólaktanya híradóügyeletén.
Tisztelettel:
Celldömölk, 2012. január 24.
Németh Zoltán s.k.
köztestületi elnök
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:31, szerda | Bulvár
Csütörtökön kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm
Csütörtöktől kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm, amelynek werkfilmje szerdán 21 órakor debütál a közmédia Duna csatornáján.
2025. November 19. 07:31, szerda | Életmód
Nyírségi fenyőfa lesz az ország karácsonyfája
Nyírségi fenyőfa lesz az ország karácsonyfája - közölte az Országgyűlés Sajtóirodája kedden az MTI-vel.
