Városlista
2026. május 24, vasárnap - Eszter

Hírek

2017. Április 06. 10:36, csütörtök | Bulvár
Forrás: mti

A Kincsemre már több mint 200 ezer jegyet adtak el

A Kincsemre már több mint 200 ezer jegyet adtak el

Már a 200 ezredik jegyet is eladták szerdán a legendás versenylóról, Kincsemről szóló filmre - számolt be róla csütörtökön a film forgalmazója.

Herendi Gábor filmje ezzel az idei toplistán a második legnézettebb filmmé lépett elő a magyar mozikban. Olyan produkciókat előzött meg a három hete játszott Kincsem, mint az Utazók vagy a Logan - Farkas. A Fórum Hungary közleménye szerint a Kincsem az utóbbi tíz év legsikeresebb magyar filmjévé lépett elő.

A film főszereplőjét, Blaskovich Ernőt Nagy Ervin alakítja, riválisát, von Oettingen bárót Gáspár Tibor játssza, szerelmét, Klarát pedig Petrik Andrea.

A hazai viszonylatban kiemelkedő, 2,9 milliárd forint összköltségvetésű alkotást több mint kétmilliárd forinttal támogatta a Magyar Nemzeti Filmalap.

Címkék: film, jegy, kincsem, mozi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 23. 14:00, szombat | Bulvár

Vonattal, lóháton és gyalogosan is mennek a zarándokok Csíksomlyóra, medvehajtást is tartottak a helyszínen

Vonattal, lóháton és gyalogosan is vonulnak a zarándokok a székelyföldi Csíksomlyóra, a szombaton a Kis- és Nagysomlyó-hegy közötti nyeregben tartandó pünkösdi búcsús szentmisére.

2026. Május 20. 15:00, szerda | Bulvár

A 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon koncertsorozat és hangszerkiállítás várja az érdeklődőket

Hazai és külföldi előadók koncertjei, a fesztivál múltját bemutató fotó- és hangszerkiállítás, valamint mesterkurzusok várják az érdeklődőket a 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon június második felében

2026. Május 04. 17:00, hétfő | Bulvár

Manga-napot tart a Néprajzi Múzeum

A Néprajzi Múzeum május 9-én egész napos programsorozattal kapcsolódik a Manga - Hokuszai - Manga kiállításhoz.

2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Bulvár

Sziget - Újra lesz mínusz egyedik és nulladik nap

Mások mellett Skrillex, a Bring Me The Horizon, a Florence + The Machine, Zara Larsson és Lewis Capaldi is fellép az idei Sziget fesztiválon.