Hírek
2019. Július 08. 09:53, hétfő |
Bulvár
Forrás: mti
A Pókember megelőzte a Toy Storyt
A Tom Holland és Jake Gyllenhaal főszereplésével forgatott Pókember: Idegenben című szuperhősfilm átvette a kasszasikerlista vezetését a hétvégén Észak-Amerikában. A második helyet a Toy Story 4. szerezte meg a mozikban.
A Pókember: Idegenben június 26-án debütált az amerikai mozikban, azóta 185,1 millió dollárért (53,4 milliárd forintért) váltottak rá jegyet a nézők, ebből péntektől vasárnapig 93,6 millió (27 milliárd forint) volt a film bevétele. A szuperhősfilmre az elmút 10 napban világszerte 580 millió dollárt (167,4 milliárd forintot) költöttek a nézők.
A Disney Toy Story 4. című animációja, amelyet harmadik hete forgalmaznak Amerikában, újabb 34,3 millió dollárt (10 milliárd forintot) keresett a hétvégén, s ezzel második helyen áll a toplistán.
A harmadik helyet a Universal Yesterday című Beatles-filmje szerezte meg: Danny Boyle rendezésére 10,8 millió dollárért (3,1 milliárd forintért) fogytak a jegyek a hétvégén. A negyedik az Annabelle 3. című horror lett 9,7 millió dollárral (2,8 milliárd forinttal), az ötödik pedig az Aladdin 7,6 millió dollárral (2,2 milliárd forinttal).
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:31, szerda | Bulvár
Csütörtökön kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm
Csütörtöktől kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm, amelynek werkfilmje szerdán 21 órakor debütál a közmédia Duna csatornáján.
2025. November 18. 07:24, kedd | Bulvár
Lajos Tamás: magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával
Magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával - mondta Lajos Tamás producer a Sárkányok Kabul felett című magyar film hétfői sajtónapján.
