Városlista
2025. május 21, szerda - Konstantin

Hírek

2022. Június 30. 11:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu

Agyonverte ismerősét egy szegedi férfi

Agyonverte ismerősét egy szegedi férfi

A megalapozott gyanú szerint agyonverte ismerősét hétfőn egy szegedi férfi, az ügyészség indítványozta letartóztatását - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség helyettes szóvivője csütörtökön az MTI-t.

Saághy Flóra közölte, a férfi ellen halált okozó testi sértés bűntettének gyanúja miatt indult eljárás. A férfi hétfő délelőtt ittas állapotban, egy szegedi kiserdőben olyan súlyosan bántalmazta ott lakó társát, hogy a férfi a sérülések következtében a helyszínen meghalt.

A felfüggesztett szabadságvesztés és más büntetőeljárás hatálya alatt álló gyanúsított letartóztatását az ügyészség a szökés-elrejtőzés, a büntetőeljárás meghiúsítása, valamint a bűnismétlés veszélye miatt indítványozta - tudatta az ügyész.

Címkék: agyonverte, szeged

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld

Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air

Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.

2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld

Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság

A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -

2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld

Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést

Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.