Hírek
2013. Február 22. 20:47, péntek |
Bulvár
Forrás: MTI
Álapácákat értek kocsmázáson zárás után
Álapácák tucatjait érte kocsmázáson zárás után egy éjszaka kétszer is a rendőrség Írországban. Az illegális időszakban nyújtott kiszolgálás büntetéseként 700 euróra megbírságolták a kocsmárost - adta hírül a BBC.
Christy Walsh-nak Listowelben van italmérése. A bűnös napon segített megszervezni egy jótékonysági rendezvényt, amelyre 1436-an öltöztek apácának és Guinness-rekordot döntöttek. Közülük érkeztek a kocsmába zárás után a vendégek tökéletes apácaruhában, mivel a rekordhoz ellenőrizték az öltözéket a fityulától a fekete cipőig.
A rendőrség először éjjel háromnegyed kettőkor kopogtatott be a kocsmába. Akkor 30 álapácával szembesült. Hajnali négy óra után tíz perccel másodszor is tiszteletüket tették a rend őrei, és még mindig találtak húsz álapácát. A kocsmáros akkor ott sem volt, mert vendégeket vitt haza autójával. Walsh szerint az álapácák közül is sokan csak taxira vártak a kocsmában, a 3 ezer lelkes településen ugyanis egy tipikus szombat éjen mintegy tíz taxi van szolgálatban.
A kocsmáros meglehetősen kiábrándítónak tartja megbírságolását, de azzal vigasztalja magát, hogy a jótékonysági rendezvény sikeres volt, 26 ezer euró adomány gyűlt össze.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 11:00, kedd | Bulvár
Személyi változás a Nemzeti Sport élén
A Nemzeti Sport Kft. ügyvezetője a tulajdonosi jogokat gyakorló közmédia vezetőjének, Horváth Andrásnak kérésére hétfőn azonnali hatállyal mentesítette a munkavégzés alól Szöllősi Györgyöt, a Nemzeti Sport főszerkesztőjét
2026. Július 03. 16:00, péntek | Bulvár
Havasi Bertalan: a Védvonal intézkedett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Bulvár
Ákos daganatos betegség miatt lemondja nyári fellépéseit
Idén tavasszal rosszindulatú daganatos betegséget diagnosztizáltak Ákosnál, ezért a Kossuth-díjas dalszerző-énekes a gyógyulás érdekében lemondja valamennyi idei nyári koncertjét -
