Városlista
2025. április 14, hétfő - Tibor

Hírek

2014. Február 13. 15:15, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI Fotó: Varga György

Árvíz - Harmadfokú árvízvédelmi készültséget rendeltek el a Rábán

Árvíz - Harmadfokú árvízvédelmi készültséget rendeltek el a Rábán

Harmadfokú árvízvédelmi készültséget rendeltek el csütörtök délután a Rábán Körmendnél - közöle honlapján a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A tájékoztatás szerint a folyó jelenleg 440 centiméteren áll, tetőzését délután négy órára, körülbelül 450 centiméteren várják.
Balogh Nikoletta, a katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője korábban az MTI-nek elmondta: a 86-os főút Csörnöc-patak feletti szakaszán homokzsákokból védművet építettek, a forgalom a rendőrség irányításával félpályán, váltakozó irányban halad.

A Rába áradása miatt homokzsákokat pakolnak a 86-os főút mellé Körmend határában 2014. február 13-án. MTI Fotó: Varga György

Címkék: árvíz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 13. 11:10, vasárnap | Belföld

NAV: közeleg a gépjárműadó befizetésének határideje

Közeleg az április 15-i határidő, az autósok több mint fele már befizette a gépjárműadót, a 3,3 millió érintett közül 1,7 millióan - közölte az MTI-vel vasárnap a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2025. Április 13. 10:38, vasárnap | Belföld

Bemutatták a MOHU új fesztiválautomatáját a budapesti Vivicittá futóversenyen

A MOHU bemutatta a vállalat új fesztiválautomatáját a budapesti Telekom Vivicittá futóversenyen - közölte a cég kommunikációjáért felelős ügynökség szombaton az MTI-vel.

2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld

Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában

Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld

Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!

Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.