Hírek
2013. Július 18. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: MNO
Az utcán kapták lencsevégre a Motorola csúcsmodelljét

A Google ügyvezető elnökének kezében fotózták le a Motorola készülő mobilját.
Bizony van előnye annak, ha az ember a Google vezetőségének tagja. A magas fizetésen kívül például az is a pozitív vonzatai közé tartozik, hogy nyugodtan használhatjuk a bemutató előtt álló készülékeket. Kapva az alkalmon, Eric Schmidt, a cég ügyvezető elnöke nemrég az augusztus elsején lelepleződő Motorola X-szel mutatkozott. Az úriember meg sem próbálta takargatni a fejlesztés alatt álló modellt, így szerencsés újságírók több képet is készíthettek róla.
Információk szerint a Motorola újdonsága leginkább szolgáltatásaival igyekszik majd rabul ejteni a vásárlókat. Ezt támasztják alá azok a pletykák, hogy a készülékbe „mindössze” 720 p felbontású kijelző, kétmagos, 1,7 GHz-es processzor és 2 GB ram kerül. Bár ezek az adatok nem rosszak, semmiképpen sem mondhatjuk, hogy elegendőek lennének a felső kategóriába. Az amerikai gyártónak mindenesetre nagy szüksége van egy sikeres készülékre, mivel az eladásai hosszú ideje nem az elvárások szerint alakulnak, és ezen mindeddig a Google sem tudott változtatni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 05. 09:27, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 40. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Semjén Zsolt ártatlan
Semjén Zsolt egy ártatlan ember - szögezte le Orbán Viktor a Heteknek adott exkluzív interjúban.