Városlista
2025. június 5, csütörtök - Fatime

Hírek

2022. December 15. 08:29, csütörtök | Belföld
Forrás: Ügyészség

Baltával megölte a saját anyját a fiatal fiú

A Bács-Kiskun Megyei Főügyészség emberölés bűntette miatt letartóztatását indítványozza annak a fiúnak, aki 2022. december 12-én, délelőtt baltával megölte az anyját.

A megalapozott gyanú szerint a fiatalkorú a fülöpjakabi otthonában baltával több ütést mért a vele együtt élő anyja fejére, aki a bántalmazás következtében a helyszínen életét vesztette. A cselekménye nyomainak eltüntetését követően elhagyta az ingatlant. Elfogására Kazincbarcika közelében, rokonainál került sor.

A nyomozók a fiút őrizetbe vették és emberölés bűntette miatt gyanúsítottként kihallgatták.

Az ügyészség a legszigorúbb kényszerintézkedés, a letartóztatás elrendelését indítványozza a kiemelt tárgyi súlyú, élet elleni bűncselekményt hozzátartozója sérelmére elkövető fiatalkorúval szemben a jelenlétének biztosítása, valamint a kezdeti szakban lévő nyomozás jogellenes befolyásolásának megakadályozása érdekében. A fiatalkorú letartóztatásáról a Kecskeméti Járásbíróság nyomozási bírája a mai napon fog dönteni.

A kép csak illusztráció - Police.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld

Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett

A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.

2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld

Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban

Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.