Városlista
2025. november 20, csütörtök - Jolán

Hírek

2017. November 11. 12:02, szombat | Belföld
Forrás: mti

Beismerte tettét a sarkadkeresztúri asszonyt meggyilkoló nő

Beismerte tettét a sarkadkeresztúri asszonyt meggyilkoló nő

Beismerő vallomást tett az a 35 éves tiszakécskei nő, aki meggyilkolta idős, Sarkadkeresztúron élő rokonát - tájékoztatta péntek este a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Vargáné Szombati Andrea elmondta, az elkövetőt bűnügyi őrizetbe vették.

A 81 éves sarkadkeresztúri asszony eltűnéséről pénteken kora délután tett bejelentést egyik hozzátartozója. A rendőrség elkezdte keresni az asszonyt, akinek a holttestét az udvaron elrejtve találták meg. Meghallgatták a bejelentőt, valamint az eltűnt nő rokonait.

Az egyik rokon, egy 35 éves tiszakécskei nő elszámoltatásakor ellentmondásokba keveredett, ezért a rendőrök a helyszínen elfogták és előállították, később beismerő vallomást tett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.