Hírek
2025. Január 24. 07:38, péntek |
Bulvár
Forrás: MTI
Bombafenyegetés - Vitályos Eszter: az elhibázott brüsszeli migrációs politika miatt veszély fenyegeti egész Európát

Jól látható, hogy hova vezet az elhibázott brüsszeli migrációs politika, ami miatt veszély fenyegeti egész Európát
- írta a kormányszóvivő csütörtökön a Facebook-oldalán arra reagálva, hogy reggel országszerte 268 oktatási intézmény kapott e-mailben bombafenyegetést.
Vitályos Eszter úgy fogalmazott, ez "ugyanaz a brüsszeli elit, aki Manfred Weber vezetésével" büntetlenséget ígért Magyar Péternek, ha Brüsszel politikáját képviseli.
Álhíreket terjesztenek és hazudoznak, ezzel pedig veszélybe sodorják Európát és benne Magyarországot is - írta a kormányszóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:25, szombat | Bulvár
Nemes Jeles László Árva című filmjét nevezi az Oscar-versenybe Magyarország
Nemes Jeles László legújabb alkotása, az Árva képviseli Magyarországot jövőre a legjobb nemzetközi filmért járó Oscar-díjért folyó versenyben - közölte a Nemzeti Filmintézet pénteken az MTI-vel.
2025. Szeptember 11. 07:22, csütörtök | Bulvár
Freddie Mercurynak szentel kiállítást jövőre a Magyar Zene Háza
A Queen egykori legendás énekesének, Freddie Mercurynak szenteli jövő tavasszal megnyíló új időszaki kiállítását a Magyar Zene Háza.
2025. Szeptember 10. 07:42, szerda | Bulvár
Hamarosan a mozikban az Ákos portréfilm
Október 16-án mutatják be a hazai mozik Kovács Ákos énekes-dalszerző életéről szóló Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilmet.
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár
Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára
Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét