Hírek
2018. Május 31. 14:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Bort akart lopni, de végül elaludt a helyszínen
Bort akart lopni egy ismerősétől a tolvaj, de észrevették, ezért kereket oldott. Nem jutott messzire.
Egy kisjakabfalvai férfi tett bejelentést a rendőrségre szerdán 17 óra 10 perckor azért, mert a házánál percekkel korábban megzavart egy tolvajt, aki a hátsó kert felé elfutott. A perceken belül helyszínre érkező rendőrök a ház hátsó kerítésének külső oldalán a fűben fekve találták meg a bűncselekménnyel gyanúsítható 25 éves ivánbattyáni férfit. Elfogták, előállították, majd a gyanúsítotti kihallgatásán a bűncselekmény elkövetését elismerte és elmondta, hogy bort akart lopni a házból, ezért átmászott a kerítésen, és éppen a garázsban kutatott, amikor a háziak rákiabáltak. Ekkor elszaladt, azonban annyira ittas volt, hogy a kerítésen átmászva megpihent és elaludt.
A férfi ellen lopás vétség kísérletének megalapozott gyanúja miatt a Siklósi Rendőrkapitányság indított nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld
Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra
A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.
