Városlista
2025. május 21, szerda - Konstantin

Hírek

2017. Október 18. 15:21, szerda | Belföld
Forrás: police.hu

Drogot, fegyvert és egy rakás pénzt találtak a két férfinál - VIDEÓVAL

Drogot, fegyvert és egy rakás pénzt találtak a két férfinál - VIDEÓVAL

Nagy mennyiségű készpénzt és kábítószergyanús anyagokat találtak a rendőrök egy személykocsi ellenőrzésekor Karcagon.

Járőrök ellenőriztek kedden 16 óra 40 perckor Karcagon egy személyautót és az abban utazó két férfit. Az igazoltatást követően átvizsgálták a kocsit, illetve a püspökladányi lakosok ruházatát és csomagjait. A rendőrök két üvegben és egy zacskóban kábítószergyanús növényi őrleményt, továbbá jelentősebb mennyiségű készpénzt, illetve egy precíziós mérleget találtak.

A nyomozók a házkutatások során K. László otthonában egy – engedély nélkül tartott -lőfegyvert vagy annak utánzatát, míg K. Tibor lakásában közel száz szem exstasy tablettát, zöld növényi anyagmaradványt és önzáródó műanyag zacskókat foglaltak le.

A Karcagi Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétség, továbbá lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a 29 éves K. László ellen, illetve kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a 33 éves K. Tibor ellen. A rendőrök a két férfit gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld

Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air

Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.

2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld

Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság

A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -

2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld

Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést

Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.