Városlista
2026. január 10, szombat - Melánia

Hírek

2017. Január 15. 17:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Egy autót kellett kimenteni a Patkányospusztai tó jégéről

Egy autót kellett kimenteni a Patkányospusztai tó jégéről

Daruval kellett kiemelni egy autót a Győr-Moson-Sopron megyei Vámosszabadi külterületén lévő Patkányospusztai tó jegéről, ahonnan nem tudott kijönni - közölte a katasztrófavédelem vasárnap a honlapján.

A közlemény szerint a személyautó a tó partjától körülbelül két és fél méterre állt meg a jégen, a csúszós felület miatt azonban már nem tudott kihajtani.

A partra menekülő sofőr a győri hivatásos tűzoltókat riasztotta, akik a partról daruval megemelték, majd a szárazföldre helyezték a járművet.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld

Kemény fagyokkal zárul a hét

Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.

2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld

Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás

Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.

2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld

Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra

A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.

2026. Január 09. 07:55, péntek | Belföld

Havazás, ónos eső - Zalában kritikus a helyzet