Városlista
2026. április 6, hétfő - Vilmos, Bíborka

Hírek

2018. December 12. 07:41, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Egy ember meghalt egy hajdúsámsoni tűzben

Egy ember meghalt egy hajdúsámsoni tűzben

Leégett egy faház a Hajdúsámsonhoz tartozó Sámsonkertben, a Számadó utcában kedden késő éjszaka, a tűzoltók egy holttestet találtak a romok alatt

- közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szerdán hajnalban az MTI-vel. Papp-Kunkli Nóra tájékoztatása szerint a mintegy húsz négyzetméteres faház teljes terjedelmében égett. A lángokat a debreceni hivatásos tűzoltók oltották el, akik a beavatkozás közben az épületben egy elhunyt embert találtak.

A Hajdú-Bihar megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat tűzeseti helyszíni szemét folytat le - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 06. 11:00, hétfő | Belföld

Orbán Viktor Kiskundorozsmán ellenőrizte a Török Áramlat megerősített katonai védelmét

Egyelőre Magyarország gázellátása nincs veszélyben, de észnél kell lenni, a szükséges ellenőrzéseket és folyamatos védelmet teljesíteni kell

2026. Április 06. 09:46, hétfő | Belföld

Megnyílt a megújult Citadella - ingyenes programokkal várják az érdeklődőket

Megnyílt a budapesti Gellért-hegyen a megújult Citadella a nagyközönség előtt húsvétvasárnap kora délután, az alkalomból két napon keresztül ingyenes programokkal várják az érdeklődőket.

2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld

Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi

Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.