Hírek
2011. Július 28. 07:21, csütörtök |
Belföld
Forrás: HírTV
Egy hétig lezárják az alsó rakpartokat

A Margit híd felújításához kapcsolódó korrózióvédelmi munkák miatt csütörtöktől egy hétre lezárják az alsó rakpartokat.
A Margit híd felújításához kapcsolódó korrózióvédelmi munkák miatt csütörtöktől egy hétre lezárják az alsó rakpartokat a híd mindkét oldalán. Július 28. csütörtök hajnali 5 órától augusztus 5. péntek este 10 óráig a budai, ezt követően augusztus 6-án, szombaton hajnali 5 órától, 14-én vasárnap este 10 óráig a pesti rakpart lesz lezárva a forgalom elől.
A szakaszos lezárások csak a hídfők hosszában érintik a rakpartokat, a le- és felhajtók használhatók maradnak. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld
NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet
Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton