Városlista
2026. január 10, szombat - Melánia

Hírek

2016. Február 03. 07:43, szerda | Belföld
Forrás: mti

Egy rendőrnő megölte gyermekét, majd végzett magával

Egy rendőrnő megölte gyermekét, majd végzett magával

Egy rendőrnő megölte gyermekét, majd fejbe lőtte magát a XVIII. kerületben - értesült az MTI kedden délután. Hasonló információkról számolt be több hírportál.

Nagy Andrea, a Központi Nyomozó Főügyészség szóvivője az MTI érdeklődésére azt közölte, hogy kettős haláleset történt Budapest XVIII. kerületében, a Bartók Béla utcában.

Elmondta: ügyészi részvétellel tart a helyszíni szemle, annak befejezéséig nem adhat bővebb tájékoztatást.

Az MTI tudósítója a helyszínen mintegy harminc rendőrt, mentősöket, ügyészségi alkalmazottakat és bűnügyi technikusokat is látott. A Bartók Béla utca jelenős részét lezárták a szemle idejére.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 10. 09:01, szombat | Belföld

Meteorológia: életveszélyes rámenni a Balaton jegére

A Balaton jegét vastag hóréteg borította be pénteken, ami visszafogja majd a jégképződést, így továbbra is életveszélyes rámenni a tó jegére - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.

2026. Január 10. 09:00, szombat | Belföld

MÁV-csoport: hosszabb menetidő a vonat- és a buszközlekedésben

A télies útviszonyok, illetve az esetleges váltóállítási problémák miatt országszerte hosszabb menetidővel közlekednek szombaton is a Volán-buszok és a vonatok, kimaradó járatokra is kell számítani

2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld

Kemény fagyokkal zárul a hét

Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.

2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld

Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás

Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.