Hírek
2019. Március 02. 13:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Elásott női holttestet találtak Öreglakon
Elásott női holttestet találtak egy ház kertjében Öreglakon pénteken, a rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Azt írták: a rendőrséghez péntek délután érkezett bejelentés arról, hogy a nagyhegyi háznál valószínűleg egy idős nő holttestét ásták el. A rendőrök a helyszínen megtalálták a sírt, amelyből a temetkezési vállalat munkatársai kihantolták a holttestet.
Hozzátették, hogy bár a kiérkező igazságügyi orvos szakértő elsődlegesen kizárta az idegenkezűséget, a beszerzett információk alapján a rendőr-főkapitányság úgy döntött, az ügyben büntetőeljárás keretében folytat vizsgálatot további szakértők bevonásával.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 08. 17:00, szerda | Belföld
Megkezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
Hamarosan megkezdődik a jelenleg legnagyobb magyarországi vasútfejlesztési projekt, a zalaszentiváni deltavágány közel 12 milliárd forintból megvalósuló beruházása - közölte keddi sajtótájékoztatóján Zalaegerszeg polgármestere.
