Hírek
2011. November 27. 07:37, vasárnap | Bulvár
Ezúttal a Rocktenors búcsúzott az X-Faktortól - VIDEÓ
A fiúk Tarány Tamással párbajoztak és ők maradtak alul.
A Rocktenors lépett először a színpadra. Az Aerosmith I Don’t Wanna Miss A Thing című slágerét adták elő. Tarány Tamása Shinedown Second Chance című dallával követte őket.
A mentorok értékelték a párbaj-dalokat. Malek a Rocktenorshoz szólt először, nagy dolognak nevezte, hogy egy csapat idáig eljutott, szerinte reményt adnak a jövőbeli csapatoknak, de őket küldte haza. Geszti Péter mostohagyereknek nevezte a Rocktenorst, akik sokat bizonyítottak, Tarány Tamást küldte haza. Keresztes Ildikó szerint a Rocktenorsnak kell búcsúznia, ahogy Nagy Feró is a csapatot küldte haza. Tarány Tamás bejutott a legjobb öt közé.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:31, szerda | Bulvár
Csütörtökön kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm
Csütörtöktől kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm, amelynek werkfilmje szerdán 21 órakor debütál a közmédia Duna csatornáján.
2025. November 18. 07:24, kedd | Bulvár
Lajos Tamás: magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával
Magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával - mondta Lajos Tamás producer a Sárkányok Kabul felett című magyar film hétfői sajtónapján.
