Hírek
2018. Március 31. 09:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Fának szorította édesanyját autóval egy kislány Nagykanizsán

Saját házuk udvarán súlyos sérüléseket szenvedett egy asszony, akit a 12 éves lánya autóval egy fához szorított - közölte a Zala Megyei rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
A kislány a házuk udvarán álló személyautót péntek délután elindította, de rutintalansága miatt megijedt és a gázpedálra lépett.
A jármű a nyitott ajtajával fának ütközött, miközben a lányának segíteni próbáló édesanya a kocsi és a becsukódó ajtó közé szorult. A kocsi ezután egy másik fának is nekiütközött, végül a garázskaput beszakítva állt meg.
A balesetben az asszony nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.
2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld
Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak
Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.