Hírek
2016. December 10. 05:00, szombat |
Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu
Fegyvert, céltávcsövet, hangtompítót és lőszert foglaltak el Magyon

Fegyvereket, céltávcsöveket, hangtompítókat és lőszereket foglalt le a rendőrség és a Terrorelhárítási Központ Magyon - tájékoztatta a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata pénteken az MTI-t.
A közlemény szerint a Nyíregyházához közeli Magyon szerdán "előzetes bűnügyi információk alapján" tartottak házkutatást egy ingatlanon, ahol egy éles, átalakított puskát, egy légfegyvert, két céltávcsövet, öt hangtompítót és százhatvannyolc kispuskalőszert foglaltak le.
Az ügyben lőfegyverrel és lőszerrel visszaélés megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. A családi ház tulajdonosát, egy 57 éves nőt és rokonát, egy 30 éves nyíregyházi férfit gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.