Hírek
2018. Február 13. 16:58, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy autóbusz Jászberénynél, többen megsérültek

Hat ember könnyebb sérülést szenvedett kedd délután, amikor árokba hajtott és felborult egy munkásokat szállító autóbusz a 31-es főúton, Jászberénynél
- közölte az Országos Mentőszolgálat Észak-alföldi Mentőszervezet Jász-Nagykun-Szolnok megyei kirendeltségének vezető mentőtisztje az MTI-vel.
Kardos József elmondta: a sérülteket a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház sürgősségi osztályára vitték a mentők. Kérdésre elmondta: nem tudni, hogy a sofőr is a sérültek között van-e.
Sinkó-Káli Róbert, a kórház megbízott főigazgatója elmondta: a hat sérültről röntgenfelvételek készültek, az eddigi információk szerint súlyos, életveszélyes sérülése egyiküknek sincs. A főigazgató agyrázkódásról, csukló- és karsérülésről számolt be.
S. Tóth Anikó, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője elmondta: az autóbuszban 47 ember utazott a sofőrön kívül. A balesethez a jászberényi hivatásos tűzoltók vonultak ki.
Kovács Ágnes, a megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője elmondta: a helyszínelés idején félpályás útlezárás van érvényben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.