Városlista
2025. május 21, szerda - Konstantin

Hírek

2021. Június 30. 09:01, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Fiatalkorúnak is árult drogot a dílernő

Fiatalkorúnak is árult drogot a dílernő

Egy fiatalkorúnak és több felnőttnek is adott el kábítószert egy 30 éves nő.

A Szécsényi Rendőrkapitányság kétrendbeli kábítószer-kereskedelem bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 30 éves rimóci lakos ellen – közölte a rendőrség.

A nő a megalapozott gyanú szerint 2021. január elseje és május 27. között családi házánál több felnőttkorú és egy fiatalkorú személy részére értékesített kábítószert. A nyomozók a végrehajtott kutatások alkalmával a gyanúsított lakásán több darab alufóliába csomagolt, fehér színű port, valamint az értékesítéséhez szükséges eszközöket, az egyik fogyasztónál pedig bruttó 0,17 gramm fehér színű port találtak meg és foglaltak le. A beszerzett szakértői vélemény alapján a lefoglalt fehér por kábítószernek minősül.

A 30 éves rimóci lakost a nyomozók 2021. június 29-én elfogták, a rendőrkapitányság épületébe előállították és gyanúsítottként hallgatták ki. A nőt a hatóság tagjai őrizetbe vették, és a napokban előterjesztést tesznek letartóztatásának indítványozására.
A nyomozók az üggyel összefüggésben további öt személyt hallgattak ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld

Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air

Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.

2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld

Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság

A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -

2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld

Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést

Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.