Hírek
2019. December 05. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Gyakorlat miatt fokozott katonai járműforgalom lesz több útszakaszon

Gyakorlat miatt fokozott katonai járműforgalom lesz vasárnap és hétfőn több forgalmas útszakaszon - közölte a Magyar Honvédség Altiszti Akadémia szerdán a Facebook-oldalán.
Tájékoztatásuk szerint vasárnap 8 óra és 11 óra között, valamint hétfőn 5 óra és 9 óra között gyakorlaton részt vevő katonák és technikai eszközök átcsoportosítása zajlik. Ezért megnövekedett katonai járműforgalom várható a Szentendre - 11-es főút - M0 - M5 autópálya - örkényi lehajtó - 5-ös főút - Táborfalva útvonalon.
Azt kérik, hogy az autósok a katonai járművek közelében fokozott óvatossággal közlekedjenek, mivel azok mérete és sebessége eltérhet a mindennapi közúti közlekedésben megszokottól.
"A Magyar Honvédség a vonatkozó jogszabályokat betartva arra törekszik, hogy a lehető legkisebb mértékben zavarja az állampolgárok nyugalmát" - fogalmaztak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.