Hírek
2020. Június 04. 07:16, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: infovárosok
Gyorshajtás ittasan, jogosítvány nélkül

A rendőrök eljárást indítottak a felelőtlen járművezetővel szemben.
A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályának munkatársai május 29-én közlekedésrendészeti ellenőrzést tartottak a 84-es számú főút Vas megyei szakaszán – közölte a rendőrség.
Az ellenőrzés ideje alatt a rendőrök a 84-es számú főúton, Nemeskeresztúr térségében intézkedtek egy siófoki járművezetővel szemben, aki a megengedett 90 km/h helyett 129 km/h sebességgel közlekedett. Az intézkedés során felmerült a gyanú, hogy a férfi szeszes italt fogyasztott elindulása előtt, amit a vele szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéke is igazolt. Az egyenruhások megállapították továbbá, hogy az 54 éves férfi vezetői engedéllyel sem rendelkezik. Vele szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja, engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése, valamint a gyorshajtás miatt eljárás indult.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.