Hírek
2018. Július 07. 19:42, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt Esztergomnál - Az egyik kocsi kigyulladt

Egy ember meghalt abban a balesetben, amely szombaton, kora este történt Esztergom térségében - közölte a rendőrség honlapján.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a 11-es számú főúton, Esztergomnál két autó ütközött össze; az egyik autó kigyulladt. A jelenlegi adatok szerint egy ember a helyszínen életét vesztette, egy másik pedig súlyosan megsérült.
A rendőrök az érintett szakaszon teljes útlezárás mellett helyszínelnek - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.