Hírek
2019. Június 17. 10:41, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra késelte apját egy 13 éves lány Galgahévízen
Apjával végzett egy 13 éves lány egy késelésbe torkolló családi veszekedés közben vasárnap a Pest megyei Galgahévízen – tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-t.
András Tamás közölte: ezt megelőzően az 54 éves férfi egy késsel megsebesítette 18 éves fiát, valamint bántalmazta 48 éves élettársát is.
A férfi, miután lánya egy késsel megszúrta, olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A 18 éves fiút kórházba vitték, a 48 éves nőt a helyszínen ellátták a mentők.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
