Hírek
2013. November 08. 12:44, péntek |
Belföld
Forrás: MNO
Hamarosan jöhet az első hajlítható Samsung mobil

Hajlított kijelzős mobilt már árul a Samsung, két éven belül már hajlékony telefon is jöhet.
Már nem kell sokat várnunk az első, ténylegesen hajlítható kijelzővel szerelt Samsung mobiltelefon bemutatására. Néhány héttel ezelőtt lepleződött le a hajlított kijelzős Galaxy Round, ám e modell kijelzője fix, a különleges kialakításon kívül a készülék olyan, mint a ma piacon lévő modellek túlnyomó többsége.
Kvon Oh Hjun, a Samsung Electronics vezetője szerint már két éven belül piacra kerülhet az első hajlítható kijelzővel rendelkező okostelefon, 2017-ben pedig már a teljesen hajlékony mobilokat is a kezünkbe vehetjük. Természetesen még sok munka van a terméken, mire az a boltok polcaira kerülhet, de elnézve a telefonos ipar elmúlt években bekövetkezett óriási fejlesztési hullámát, egyáltalán nem lehetetlen, hogy két éven belül már a fogyasztókhoz is eljut a technika.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.