Hírek
2021. Június 05. 12:49, szombat |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Három körözés miatt bújt a fürdőszoba rejtekhelyébe - VIDEÓ

Embercsempészés és más bűncselekmények miatt körözték a férfit, akinek felesége azt mondta: férje már egy éve Németországban van.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság IV. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozói és körzeti megbízottjai június 2-án ellenőriztek egy újpesti lakást, ahol információik szerint egy többszörösen körözött férfi bujkált – közölte a rendőrség szombaton.
A férfi felesége azt állította, hogy férje már egy éve Németországban van. A rendőrök átvizsgálták a lakást, és a fürdőszobában kialakított rejtekhelyen megtalálták az 56 éves H. Lászlót, aki ellen embercsempészés és más bűncselekmények miatt három elfogatóparancs volt érvényben. A férfit elfogták, és a büntetés-végrehajtási intézetbe vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.