Városlista
2025. október 5, vasárnap - Aurél

Hírek

2017. Március 09. 18:14, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Huszonhét bárányt loptak el tolvajok egy tanyáról

Huszonhét bárányt loptak el tolvajok egy tanyáról

Huszonhét bárányt loptak el egy jakabszállási tanyáról, több mint félmillió forint értékben. A tolvajokat és az orgazdát is elfogták - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-vel.

Varga Tamás elmondta: a bárányokat keddre virradóra lopták el a tanyáról. A rendőrök aznap őrizetbe vettek két román állampolgárt egy kecskeméti tanyán, és hetet megtaláltak náluk az ellopott bárányok közül. Kiderült, hogy a tolvajoknak volt egy harmadik társuk is, egy szintén román állampolgár. A bárányok közül húszat eladtak egy nagykőrösi férfinak, aki tudta, hogy lopott állatokról van szó.

A rendőrség szerdán elfogta a másik két férfit is, a bárányokat pedig visszaadta tulajdonosuknak.

A nyomozók a három román férfit lopás, a nagykőrösit orgazdaság gyanúja miatt hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 05. 09:27, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 40. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: Semjén Zsolt ártatlan

Semjén Zsolt egy ártatlan ember - szögezte le Orbán Viktor a Heteknek adott exkluzív interjúban.

2025. Október 05. 09:24, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: fix 3 százalékos hitel indul a vállalkozásoknak