Hírek
2018. Október 08. 07:31, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ismét a kormányt kérdezik a képviselők
Az Országgyűlés őszi ülésszakának második ülése is a kormány tagjainak címzett kérdésekkel és azonnali kérdésekkel ér véget.
Az ülésnap ma 11 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, azokat a kérdések másfél, az azonnali kérdések pedig egy órában követik. A parlamenti munka a napirend utáni felszólalásokkal zárul.
A Ház aktuális ülése előző hétfőn kezdődött, a képviselők kedden döntöttek a Magyarország biztonsági érdekét sértő külföldi befektetések ellenőrzéséről szóló javaslatról, szerdán pedig a Sargentini-jelentés elleni kormánypárti határozati javaslatról kezdtek tárgyalni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
