Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2014. Február 12. 10:22, szerda | Belföld

Joga van kérdezni új rovatunkban!

Joga van kérdezni új rovatunkban!

Több jogi témában találnak érdekes, hasznos cikkeket, kérdés-válaszokat az onlinejogsebesz.hu weboldalnak köszönhetően olvasóink a Hírek - Pénz, jog és adó rovatunkban, melyben mindenkinek joga van kérdezni!

Jogi problémájára a jog számos területén gyógyír lehet az onlinejogsebesz.hu weboldal, melyen jogi végzettségű szakemberek válaszolnak kérdéseire. Rovatunkban és az onlinejogsebesz.hu oldalon hasznos cikkeket olvashat.

Ne feledje, joga van kérdezni!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.

2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld

Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak

Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását

A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.