Városlista
2026. január 9, péntek - Marcell

Hírek

2012. Február 19. 07:15, vasárnap | Belföld
Forrás: OrientPress

Kapós volt a Magyar Telekom

Kapós volt a Magyar Telekom

A hét utolsó kereskedési napja jól sikerült a tőzsdén. A Magyar Telekomot az osztalékvárakozás és a különadó remélt kivezetése miatt sok befektető vette. A BUX összességében 2,1 százalékos erősödéssel zárt, 19 147 ponton

A Magyar Telekom 5,5 százalékot ralizott, 573 forintig. A MOL 1,6 százalékot erősödött, 19 100 forintig. Az OTP részvényei 1,9 százalékot erősödtek, 3945 forintra. A Richter 1,3 százalékot ment felfelé, 37 990 forintig.

A forint is erősödött. Kora este az eurót 289 forint 90 filléren, a dollárt 220 forint 30 filléren, míg a svájci frankot 239 forint 90 filléren jegyezték.


OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld

Kemény fagyokkal zárul a hét

Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.

2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld

Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás

Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.

2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld

Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra

A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.

2026. Január 09. 07:55, péntek | Belföld

Havazás, ónos eső - Zalában kritikus a helyzet