Hírek
2021. Október 05. 08:21, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/fotó: MTI/Krizsán Csaba
Ketten meghaltak Győrújbarátnál

Két ember meghalt, egy pedig súlyosan megsérült, amikor két autó ütközött össze Győrújbarátnál hétfő este
- közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. A rendőrség hétfő este még egy halálos áldozatról számolt be.
A kedd reggeli információk szerint egy 49 éves győri férfi személygépkocsival a 82-es számú főút felől Győrújbarát irányába haladt, amikor előzés közben összeütközött egy szemből érkező autóval.
A balesetben a vétlen járművet vezető 68 éves győrújbaráti férfi és felesége olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a sofőr a helyszínen, míg a 62 éves nő kórházi ellátása során életét vesztette.
A baleset feltételezett okozóját a mentők súlyos sérülésekkel vitték kórházba - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld
MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva
A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.
2025. Július 05. 14:10, szombat | Belföld
NGM: a magyar üzemanyagárak a háborús feszültség ellenére továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest
Az izraeli-iráni konfliktus lezárultával, az átmeneti megugrást követően a hazai és szomszédos üzemanyagárak is csökkenni kezdtek;
2025. Július 05. 11:02, szombat | Belföld
Axiom-4 - Kapu Tibor: egy csoda részese vagyok
Isteni élmény volt részese lenni a Grace űrhajó felbocsátásának, és az azóta eltelt valamennyi nap egy csoda, beleértve azt is, amikor először megpillantottuk a Földet
2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld
Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását
Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán