Hírek
2022. Március 01. 18:09, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Ketten meghaltak, négyen megsérültek egy hajdúszoboszlónál történt balesetben

Két ember életét vesztette, négyen megsérültek a Hajdúszoboszló és Kaba között történt balesetben. A rendőrség most zárta le a nyomozást, a gyanúsított pedig hamarosan bíróságon felelhet tettéért.
Halálos közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy külföldi férfivel szemben a rendőrség. A gyanúsított kocsijával haladt Hajdúszoboszló irányából Kaba felé 2021. szeptember 11-én 12 óra 30 perc körül.
A sofőr nem a forgalmi viszonyoknak megfelelően közlekedett, későn vette észre az előtte feltorlódott kocsisort, ezért balra kormányzott és összeütközött a vele szemből érkező járművel – közölte a rendőrség.
A balesetben a gyanúsított autójában ketten a helyszínen életüket vesztették, a másik autóban két személy súlyos, míg ketten könnyű sérüléseket szenvedtek. A rendőrök a férfi vezetői engedélyét bevonták, kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették. Beismerő vallomást tett.
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.