Hírek
2021. Június 29. 07:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kiskorú nevelt lányával fajtalankodott
Az ügyészi indítványnak helyt adva, a bíróság elrendelte annak a 27 éves Fejér megyei férfinek a letartóztatását, aki tizenkettedik életévét be nem töltött nevelt lányával rendszeresen szexuális cselekményt végzett.
A döntés nem jogerős, mert a gyanúsított és ügyvédje is fellebbezett.
A Fejér Megyei Főügyészség hétfői közleménye szerint többszörösen minősített szexuális erőszak bűntettének megalapozott gyanúja miatt tettek indítványt a férfi letartóztatására.
Mint írták, a férfi feleségével és három közös kiskorú gyermekükkel, valamint a nő előző kapcsolatából 2008-ban született lányával lakott közös háztartásban egy Fejér megyei településen.
A megalapozott gyanú szerint a férfi 2020 elejétől kezdődően hetente többször végzett szexuális cselekményt nevelt lányával. Cselekménye akkor lepleződött le, amikor a kiskorú sértett múlt kedden édesanyjának elmondta a történteket, aki feljelentést tett a rendőrségen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
