Városlista
2026. május 24, vasárnap - Eszter

Hírek

2018. Szeptember 21. 12:26, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Kommandósok fogták el az öngyújtóval iskolánál fenyegetőző férfit

Kommandósok fogták el az öngyújtóval iskolánál fenyegetőző férfit

Öngyújtóval fenyegetőzött egy férfi péntek délelőtt Pécsen az egyik iskolánál. Az ügyben garázdaság miatt indult eljárás – értesült az MTI több forrásból.

A Pécsi Újság.hu információi szerint egy fegyvernek látszó tárggyal fenyegetőzött egy férfi az Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskolánál. Azt írták: kommandósok fogták el a férfit, akinél nem találtak „éles fegyvert”.
  
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI érdeklődésére az esetről csak annyit közölt, hogy garázdaság miatt indult szabálysértési eljárás az ügyben.
   
Az MTI más forrásból úgy értesült, hogy a fenyegetőző férfinál megtalált fegyvernek látszó tárgy egy öngyújtó volt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése

Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.

2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld

Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben

2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld

Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása

Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.

2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld

Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita