Hírek
2019. Március 06. 18:05, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Legyenek fokozottan körültekintőek a magyarok Londonban
A Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) fokozott körültekintést kér a Londonban tartózkodó magyaroktól.
A KKM szerdai, MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a Londoni Rendőrség Terrorelhárítási Parancsnokságának bejelentése szerint kedden három kisméretű robbanószerkezetet találtak két repülőtéren, a Heathrow és a London City repülőtéren, valamint a Waterloo vasútállomáson.
Az A4-es borítékba rejtett bombákat a tűzszerészek hatástalanították, az ügyben nyomoznak - tették hozzá.
A közleményben a külügyi tárca azt kéri a Londonban tartózkodó magyar állampolgároktól, hogy jelentsenek minden gyanús csomagot a hatóságoknak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld
Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra
A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.
