Városlista
2025. május 21, szerda - Konstantin

Hírek

2020. Július 06. 06:00, hétfő | Külföld
Forrás: mti

Márciusra halasztották a hollywoodi színészcéh díjainak átadását

Márciusra halasztották a hollywoodi színészcéh díjainak átadását

Két hónappal elhalasztották, és 2021. március 14-re tűzték ki a hollywoodi színészcéh (SAG) díjátadó gáláját - osztotta meg értesülését a The Hollyood Reporter.

A színészcéh eredetileg január 24-én akarta megrendezni a díjátadót, de a koronavírus-járvány miatt a halasztás mellett döntöttek.

A dátum megváltoztatásával egyidejűleg a nevezési feltételek is módosultak, két hónappal meghosszabbították a pályázás időszakát. A SAG díjainak jelöltjeire január 11. és február 1. között lehet majd szavazni, a jelöltek listáját február 4-én hozzák nyilvánosságra. A győztesekről folyó szavazás február 10. és március 10. között zajlik majd. A legjobb filmes és televíziós alakításokat díjazó ceremóniát pedig március 14-én, vasárnap tartják meg.

Tavaly a Los Angeles-i Shine Auditóriumban rendezték meg a díjátadót. A győztesek között szerepeltek az Élősködők színészei, a Joker főszerepét alakító Joaquin Phoenix, és Renée Zellweger is a Judy címszerepéért.

Az amerikai filmakadémia már szintén elhalasztotta 93. díjátadó gáláját, és a brit filmakadémia is későbbi időpontot tűzött ki a járvány miatt. Az Oscar-díjakat április 25-én adják át, a BAFTA-díjakat pedig április 11-én.

Címkék: film, hollywood, színész

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:28, szerda | Külföld

Giorgia Meloni XIV. Leó pápával egyeztetett, hogy a Szentszék legyen az orosz-ukrán béketárgyalások helyszíne

Giorgia Meloni olasz miniszterelnök telefonon egyeztetett XIV. Leó pápával, aki megerősítette, hogy a Vatikán készen áll fogadni az ukrajnai háborúban szembenálló felek közötti tárgyalásokat

2025. Május 20. 07:16, kedd | Külföld

Kreml: nem esett szó a tűszüneti megállapodás időkeretéről az orosz és az amerikai elnök telefonbeszélgetése során

Nem esett szó az orosz-ukrán tűzszüneti megállapodás időkeretéről az orosz és az amerikai elnök között

2025. Május 20. 07:15, kedd | Külföld

Putyin: Moszkva kész együttműködni Kijevvel egy jövőbeni békemegállapodásról szóló memorandumról

Oroszország kész együttműködni Ukrajnával egy jövőbeli békeszerződésről szóló memorandum kidolgozásában, amely egyebek között kitérhet a tűzszünet kérdésére is -