Hírek
2017. Augusztus 28. 07:26, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Megfulladt egy férfi a Délegyházi-tavak egyikében
Megfulladt egy középkorú férfi a Délegyházi-tavak egyikében vasárnap - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila tájékoztatása szerint egy szemtanú jelezte, hogy elmerülni látott valakit a Nomád partnál, a IV. tóban. A délegyházi önkéntes tűzoltók csónakkal indultak a keresésére, és a helyszínre ment a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság búvárszolgálata is.
A férfit kétórás keresés után találták meg a búvárok, majd a partra vitték. A mentők megpróbálták újraéleszteni, de nem jártak sikerrel - közölte Csámpai Attila.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
Portfolio.hu: Brüsszel kemény üzenetet küldött a magyar kormánynak
Brüsszel egyértelművé tette, hogy a Barátság vezetéket ért dróntámadás okozta károkért Oroszország felelős
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
A Wizz Air rendszerei a hét közepén tervezett karbantartás miatt átmenetileg leállnak
2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld
Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás
A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld
Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának
Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának
