Városlista
2026. május 23, szombat - Dezső

Hírek

2016. Január 27. 07:42, szerda | Belföld
Forrás: MTI

14 éves lány gyilkolta meg barátjával az anyját Zagyvarékason

14 éves lány gyilkolta meg barátjával az anyját Zagyvarékason

Hozzátartozói holtan találtak rá egy asszonyra zagyvarékasi otthonában kedd este - közölte honlapján a rendőrség.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szerdai közleménye szerint az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint a nő bűncselekmény áldozata lett. A nyomozók az elkövető mielőbbi azonosítása és elfogása érdekében azonnal megkezdték az adatgyűjtést. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen - olvasható a közleményben.

Frissítés:

Az eset gyanúsítottjait a rendőrség még az éjszaka azonosította, a rendelkezésre álló adatok szerint az áldozat 14 éves lánya és annak barátja, egy szóváltást követően több késszúrással megölte a lány édesanyját - írták.

Az elfogásról elsőként Papp Károly országos rendőr-főkapitány számolt be a 2015. évet értékelő vezetői értekezleten. Az altábornagy kérte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei rendőrfőkapitányt, hogy az elfogásban résztvevő rendőröket terjessze fel jutalomra.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld

Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása

Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.

2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld

Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita

2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld

Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt

A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.