Hírek
2020. Március 22. 08:38, vasárnap |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt az 1. számú olasz koronavírus-beteg apja

Az új koronavírus-járvány egyik legutóbbi áldozata Olaszországban az 1. számú páciensként ismert lombardiai férfi apja.
Az apa a tíz első karantén alá helyezett lombardiai településen, Castiglione d'Addában meghalt 62 áldozat egyike.
A férfi 38 éves fia lábadozóban van, miután a COVID-19 betegség miatt több hétig válságos állapotban volt, de mostanra jelentősen javult az állapota. A beteg maga is jövendőbeli apa, gyermeke várhatóan napokon belül világra jön.
Castiglione d'Addának mintegy 4600 lakosa van. Olasz médiajelentések szerint az első diagnosztizált olaszországi beteg apja pénteken halt meg.
Olaszországban több mint 53 500 koronavírusos megbetegedést diagnosztizáltak és a halálos áldozatok száma szombaton 4825 volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 25. 07:51, hétfő | Külföld
Újabb területeket foglaltak el az oroszok Ukrajnában
Elfoglalta az orosz hadsereg Filaja települést az ukrajnai Dnyipropetrovszk megyében - közölte vasárnap a moszkvai védelmi minisztérium.
2025. Augusztus 23. 09:56, szombat | Külföld
Donald Trump két héten belül eldönti, milyen irányban lép tovább a háborút illetően
Donald Trump két héten belül dönt arról, hogy két lehetőség közül milyen irányban lép tovább az ukrajnai háborút illetően. Az amerikai elnök erről a Fehér Házban beszélt pénteken.
2025. Augusztus 22. 07:44, péntek | Külföld
Donyecki tisztségviselő: az orosz hadsereg áttörte Pokrovszk védelmét
Az orosz hadsereg áttörte az ukrán védelmet Pokrovszknál - közölte Igor Kimakovszkij, a \"Donyecki Népköztársaság vezetőjének tanácsadója csütörtökön az Pervij Kanal televíziós csatornán.