Hírek
2022. Február 16. 09:25, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotók: MTI/Mihádák Zoltán
Meghalt két biztonsági őr egy aláírásgyűjtő sátorban Budapesten
Szén-monoxid-mérgezés miatt halhatott meg két ember az V. kerületi Deák téren egy aláírásgyűjtő sátorban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon.
A két fiatal biztonsági őr halálát szén-monoxid-mérgezés okozhatta; holttestüket szerda reggel találták meg a sátorban - írták.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság jelenleg helyszíni szemlét tart, a körülményeket szakértők bevonásával vizsgálják - közölték.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
