Városlista
2025. május 21, szerda - Konstantin

Hírek

2021. Január 08. 16:17, péntek | Kék hírek
Forrás: mti

Megtalálták a Karcagon megölt nő holttestét

Megtalálták a Karcagon megölt nő holttestét

Megtalálták a tavaly decemberben Karcagon megölt nő holttestét - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken közleményben az MTI-vel.

Az emberölés elkövetésével gyanúsított 32 éves felsőlajosi férfi, a nő korábbi élettársa, csütörtökön beismerte, hogy áldozatát - korábbi állításával ellentétben - mégsem a Dunába dobta, hanem lakhelyének közelében elásta- tájékoztattak.

A megyei rendőr-főkapitányság munkatársai még aznap megtalálták a holttestet. Az eljáró hatóság szakértők bevonásával vizsgálja a bűncselekmény körülményeit.

A Karcagi Rendőrkapitányság 2020. december 24-én kezdett eljárást egy karcagi nő eltűnése ügyében. A rendőri intézkedések következtében több körülményt is értékelt a hatóság, és további érdemi adatok kerültek felszínre, miután Lajosmizsénél, egy erdős területen megtalálták az eltűnt nő ruháit. A körözési eljárás során feltárt gyanús körülményekből a nyomozók arra következtettek, hogy a keresett nő bűncselekmény áldozata lett. A gyanú rövid időn belül a nő volt élettársára terelődött, akit emberölés elkövetésének megalapozott gyanúja gyanúsítottként kihallgattak, majd őrizetbe vettek, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

B. Attila elismerte a bűncselekmény elkövetését. Elmondta, hogy szóváltást követően bántalmazta áldozatát, aki ennek következtében meghalt. A férfi először azt állította, hogy a holttestet a gépkocsijával a Dunához vitte, és a vízbe eresztette. Január 7-én ismerte be, hogy a holttestet elásta lakóhelyének közelében.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.

2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek

A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség

Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.

2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek

A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.