Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2018. Április 17. 15:53, kedd | Belföld
Forrás: mti

Mentősökre támadt egy férfi Miskolcon

Mentősökre támadt egy férfi Miskolcon

Mentősre támadt egy 26 éves férfi Miskolcon, közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és súlyos testi sértés miatt emelt vádat ellene a Miskolci Járási és Nyomozó Ügyészség

- közölte a vádhatóság az MTI-vel kedden. A tájékoztatás szerint az eset még 2017 júliusában történt. A mentősöknek egy sérült férfit kellett ellátniuk, aki végig agresszívan viselkedett velük, folyamatosan szidalmazta őket. Végül sikerült beültetniük a mentőautóba és becsatolták a biztonsági övét is, majd elindultak a kórházba.

A férfi menet közben többször megpróbálta kicsatolni a biztonsági övet, melyet a mentőápoló megakadályozott. Mivel egyre agresszívebb lett, megálltak az autóval és rendőri segítséget kértek. Ekkor a vádlott kicsatolta a biztonsági övet, és a mentőápolóra és a gépkocsivezetőre támadt. Többször megpróbálta megütni, megrúgni őket, a mentőápoló bal csuklója eltört.

Végül a kiérkező rendőrök fékezték meg az agresszív beteget.

Címkék: mentő, miskolc, támadás

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.