Hírek
2016. Május 24. 19:05, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/Infováros
Metró elé esett egy 16 éves lány a fővárosban
Metró elé esett egy 16 éves lány Budapesten a 3-as metró vonalán Határ úti megállónál. Nem sérült meg, de egy ideig pótlóbuszok jártak a metró helyett.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata közölte, egy 16 év körüli lány megszédült és a sínekre esett a Határ úti megállónál, de ki tudott mászni, mielőtt a metró az állomásra ért volna, így nem sérült meg.
Azóta újra teljes vonalán jár a 3-as metró - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
