Városlista
2025. április 29, kedd - Péter

Hírek

2011. Szeptember 07. 14:29, szerda | Kék hírek
Forrás: HírTV

Négymilliárdot tüntetett el – vádemelést javasolnak Tribuszerné ellen

Négymilliárdot tüntetett el – vádemelést javasolnak Tribuszerné ellen

Vádemelést javasol a '90-es évek többmilliárdos csalássorozata miatt ismertté vált Tribuszer Zoltánné ellen a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Magyar Nemzet úgy tudja: többrendbeli, üzletszerűen elkövetett csalás gyanújával zárták le a nyomozást. Az adatok szerint a nő tavaly ősszel úgy szedte rá áldozatait, hogy azt állította: ha egymilliót kap kölcsön, egy év múlva 60 százalékkal, ha félmilliót, fél év elteltével 30 százalékkal többet fizet vissza. Negyvenmillió forintot gyűjtött így össze. A hitelezők azonban hiába várták az ígért hozamot, mert Tribuszerné feljelentést tett a rendőrségen, hogy elrabolták tőle a pénzt. A csalót 1997-ben már egyszer elítélték, egy pilótajátékban több tízezer ember összesen négymilliárd forintját tüntette el. (pr)

hírTV

Címkék: tribuszer

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 28. 07:56, hétfő | Kék hírek

Hárman meghaltak az M1-es autópályán történt balesetben, Herceghalomnál

Három férfi a helyszínen életét vesztette, egy pedig megsérült az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán vasárnap történt balesetben Herceghalomnál - közölte az Országos Mentőszolgálat az MTI érdeklődésére vasárnap délután.

2025. Április 25. 07:40, péntek | Kék hírek

A próbakör során kilökte a tulajdonost az autójából

A Kecskeméti Járási Ügyészség rablás bűntette miatt vádat emelt egy férfival szemben, aki egy eladásra meghirdetett autóból kilökte a tulajdonost, amikor a próbakör során egy zaj ellenőrzésének ürügyével a gépjárművel félreállt

2025. Április 23. 07:44, szerda | Kék hírek

Rendőrség: 450 ittas sofőr ellen intézkedtek húsvétkor

A húsvéti ünnepek négy napja alatt 450 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján kedden.

2025. Április 20. 09:16, vasárnap | Kék hírek

Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében - Videó

Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében, a rendőrök hat embert vettek őrizetbe - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.