Városlista
2025. május 21, szerda - Konstantin

Hírek

2021. Június 25. 12:09, péntek | Kék hírek
Forrás: mti

Németországban fogtak el egy magyar nőt, akit évek óta köröztek

Németországban fogtak el egy magyar nőt, akit évek óta köröztek

Németországban, egy bajorországi kisvárosban, Kolbermoorban fogták el azt az 50 éves magyar nőt, akit évek óta azért köröztek, mert nem kezdte meg jogerős szabadságvesztését

- közölte honlapján a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)pénteken.

Közleményükben azt írták: P. Ildikót a Fővárosi Törvényszék büntetés-végrehajtási csoportja kereste, amiért nem kezdte meg a minősített rablás és más bűncselekmények miatt kiszabott 5 év fegyház és 7 hónap börtönbüntetés letöltését. A nő a bűncselekmények súlyossága miatt a legkeresettebb bűnözők TOP 50-es listájába is bekerült. A hatóságok elől 2016 nyarán tűnt el.

Idén a Győri Rendőrkapitányság bűnügyi osztályának felderítő alosztálya szerzett információt arról, hogy a magyar nő álnéven, külföldön lehet, ezért felkérték a KR NNI célkörözési osztályát, segítsenek a nő felkutatásában. A magyar nyomozók, a német kollégáikkal együttműködve, szerda délelőtt elfogták P. Ildikót, kiadatásáról később döntenek - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.

2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek

A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség

Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.

2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek

A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.