Hírek
2024. November 12. 08:11, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Nemzeti konzultáció - Országjárásra indulnak a Fidesz és a KDNP vezető politikusai
Országjárásra indulnak a Fidesz és a KDNP vezető politikusai - jelentette be hétfőn a Facebook-oldalán közzétett videóban a Fidesz - KDNP kommunikációs igazgatója.
Menczer Tamás megfogalmazása szerint a nemzeti konzultáción a jövőről kell dönteni, egyetértési pontokat kell kialakítani.
Arra kérte az embereket, hogy vegyenek részt a nemzeti konzultációban, ha egyetértenek a kormány és a kormánypártok céljaival, a jövedelmek növelésével, a munkáshitellel, a megfizethető lakhatással, a kis- és középvállalkozók támogatásával vagy a 13. havi nyugdíj állandósításával.
Felhívta a figyelmet arra, hogy ha nem a magyar emberek döntenek, akkor "Brüsszel és Brüsszel alázatos magyar szolgái döntenek helyettünk". Hozzáttette: a brüsszeli tervek mindig rezsi- és adóemelést jelentenek, valamint a bérek és a nyugdíjak csökkentését.
Akkor tudják megvédeni a magyar érdekeket, ha azt látják, hogy a magyar emberek a kormány mögött állnak - hangsúlyozta Menczer Tamás. "Döntsünk mi a saját sorunkról, vegyünk részt a nemzeti konzultációban, és találkozzunk az országjárás során" - fogalmazott a politikus.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
