Városlista
2025. május 22, csütörtök - Júlia, Rita

Hírek

2014. Október 14. 07:00, kedd | Belföld
Forrás: (x)

Olvassunk! Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata oldalunkon!

Olvassunk! Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata oldalunkon!

Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata hírportál-hálózatunk minden oldalán. Az ajánlókkal a jövőben a legújabb könyvek, könyves hírek, kritikák között szemezgetünk. Küldetésünk pedig az olvasás népszerűsítése!

Kritika, könyvkultúra, újdonságok, bestsellerek, könyves közélet, szépirodalom, gyermek és ifjúsági irodalom, ismeretterjesztés, a jövőben egyebek közt mindezekben a témákban tájékoztat és egyben szórakoztat is a Könyvkultúra Magazin az Infováros hírportál-hálózat oldalain is. Együttműködésben célunk az olvasás népszerűsítése, történjen az egy remek könyvet lapozva, esetleg e-book olvasóval, vagy kattintgatva az interneten a magazin rovatai közt.

A Könyvkultúra Magazin küldetése, hogy több ezer könyvtáros és pedagógus, több száz kiadó és könyvkereskedő tapasztalatát összegyűjtve rövidebbé, járhatóbbá és érdekesebbé tegye az utat a szerző és az olvasó között.

Kapcsolódó cikkek kultúra rovatunkban!
- Házasságtörés: itt az új Coelho-könyv
- Kerek könyv a középkorból
- Játékra hív a Kello
- Tíz filmes könyvtár

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld

Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air

Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.

2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld

Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság

A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -

2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld

Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést

Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.